אימייל חד פעמי חינם ללא הרשמה

פתח מייל חד פעמי

כולנו מכירים את הסיטואציות האלו: אנחנו גולשים באתר שמציע לנו מבצע או הצעה מאוד מפתים תמורת תהליך רישום קצר, אנחנו רוצים להוריד קובץ שדורש רישום לאתר שבו הוא נמצא, או שאולי ראינו באחד הפורומים דיון שאליו אנחנו רוצים להגיב אבל ממש לא בא לנו להזדהות באימייל האמיתי שלנו. כך או כך, אנחנו צריכים להשתמש באימייל אבל לא רוצים למסור את כתובת הדואר הפרטית שלנו, כדי שלא יזהו אותנו או כדי שלא ישלחו לנו דואר זבל שאחר כך לעולם לא נוכל להיפטר ממנו.

בדיוק למצבים האלו נוצרו שירותי אימייל חד פעמי ללא הרשמה. זוהי מערכת שמספקת לנו באופן מידי אימייל עם כתובת חד פעמית וזמנית, שלאחר שעה תימחק לחלוטין. נוכל לשלוח מכתבים דרך האימייל וגם לקבלם, ונוכל לספק את כתובת האימייל הזו לכל השירותים שדורשים תהליך של הרשמה ואימות זהות דרך לחיצה על לינק שנשלח באימייל. לאחר שעברה שעה, האימייל ימחק ואיש לא יוכל לקשור אותו אלינו או לשלוח אלינו דואר לא רצוי.

מה השירות דורש? תתפלאו, אבל כלום! השירות הוא בחינם ולא דורש שום פרטים או הרשמה. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לקבל את האימייל חד הפעמי הפרטי שלכם הוא ללחוץ על הכפתור "פתח אימייל חד פעמי", ומיד ייפתח חלון שבו תסופק לכם כתובת האימייל הזמנית שלכם, ודרכו גם תוכלו לשלוח ולקבל דואר. החלון מתעדכן באופן אוטומטי כל עשר שניות, כך שמיד תוכלו לראות אם נשלח אליכם דבר דואר. לאחר שעה, הכתובת תימחק מעצמה, ואם תצטרכו, תוכלו לפתוח אימייל חדש.

שימוש נעים!

בדיקת מהירות