שליחת קבצים גדולים במייל בחינם

לחץ כאן לשלוח קבצים גדולים במייל

כשאנחנו רוצים לשלוח תמונה או מסמך דרך האינטרנט, רובנו באופן מידי בוחרים לשלוח אותו דרך הדואר האלקטרוני. הדרך הזו מאוד שימושית כשמדובר בקובץ קטן, אך מה קורה כשאנחנו רוצים להעביר קובץ כבד יותר? ברוב המקרים זה פשוט לא יהיה אפשרי. לפעמים אנחנו לא נוכל לצרף קובץ גדול, המהירות תהיה נמוכה מאוד, וגם כשכבר נצליח לצרף את הקובץ, הוא בדרך כלל יחזור אלינו עם הודעה שגיאה, משום שהוא פשוט גדול מדי בשביל תיבת הדואר של הנמען. דרך העברה זו לא מתאימה ולא נועדה לתמוך בהעברת קבצים כבדים.

אז מה לעשות כשאנחנו בכל זאת רוצים לשתף קבצים גדולים עם חברים, קרובי משפחה או עמיתים לעבודה? הפתרון לבעיה הזו הוא פשוט וקל. במקום לצרף את הקובץ הכבד לאימייל, ניתן להשתמש בשירות העלאת הקבצים שלנו. השירות תומך בקבצים גדולים – עד לגודל של שני גיגבייט, בניגוד למגה עד עשרה מגה בשירותי אימייל. תוכלו להעלות כל קובץ שרק תרצו – תמונות, קבצי מוזיקה, סרטים, מסמכים, מצגות, משחקים ועוד. והדובדבן שבקצפת: השירות הוא חינמי לחלוטין ופתוח לכולם ללא צורך בהרשמה.

איך זה עובד? לחצו על כפתור "בחר קובץ" ובחרו את הקובץ שאותו אתם רוצים להעביר. אם תרצו, תוכלו לכתוב הסבר קצר על הקובץ שאתם מעוניינים להעלות בתוך התיבה המתאימה, ולסיום לחצו את כפתור "לחצו כאן להעלאה". המערכת תעלה את הקובץ, ותיתן לכם לינק שאותו תוכלו לתת לנמען כדי לספק לו גישה מידית ומהירה לקובץ. כמה פשוט, ככה קל.

בדיקת מהירות