תוכנה להורדת שירים וסרטונים מיוטיוב

ישנם סרטונים ביוטיוב או קליפים של שירים אהובים שאתם ממש אוהבים, אך מעצבן אתכם שבכל פעם שאתם רוצים לחפש את הסרטון האהוב בשביל לראות אותו שוב או להראות אותו לחברים אתם מוצאים את עצמכם בחיפושים שעות על גבי שעות, כי שכחתם איך קוראים לו ביוטיוב?

אתם כבר לא צריכים לחפש יותר, כי ישנה אפליקציה מיוחדת עבור זה לסרגל הכלים שלכם, שמאפשרת לכם את הורדת הסרטון או הקליפ ישירות למחשבכם האישי.

האפליקציה ממירה את הקובץ למחשב שלכם לפורמט mp3 בקלות ובשניות מעטות בלבד.

כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על "הורדת התוסף להמרה ישירה" וישירות הרכיב יורד למחשב האישי שלכם, לאחר מכן עליכם להתקין את ההורדה,אתחלו את הדפדפן באמצעות כתפור ה-F5 או רעננו את דף האינטרנט באמצעות סימן הרענון של החץ המסתובב שנמצאת על יד כתובת האינטרנט.

לאחר שיופיע הסרגל בדף האינטרנט שלכם תראו את האפליקציה של יוטיוב ומשם הדרך קלה ופשוטה להוריד שירים וסרטונים, כשאתם צריכים ורוצים להוריד את הסרטון המבוקש מהיוטיוב פתחו לשונית חדשה עם אתר יוטיוב, מצאו את הסרטון או הקליפ המבוקש ולחצו על האפליקציה שבסרגל בכדי להוריד את הסרטון ישירות למחשב. כשתפתח לכם טבלת האפשרויות בחרו את האפשרות הראשונה שהיא- הפוך סרטון זה לקובץ MP3 , כעת לחצו על הורדה באיכות הגבוהה ביותר וישירות הסרטון או הקליפ ישמרו לכם במחשב בתיקיית ההורדות או היכן שכיוונתם את אפשרות ההורדה לתיקייה מסוימת.

תוכלו להמיר גם קובץ וידאו לקובץ סאונד במהירות ובלי כל בעיה, כך שאם הורדתם קליפ ותרצו לשמוע אותו במכשיר השמע שלכם, בין אם זה בסלולר, באייפד או בטאבלט תוכלו לשמוע אותו באיכות מעולה ללא צורך בוידאו שלו.

אם אתם רוצים להוריד כמה סרטונים במקביל אתם לא חייבים לחכות להורדה אחת שתסתיים ולהתחיל את האחרת, בעזרת האפליקציה להורדת שירים וסרטונים מהיוטיוב אתם יכולים לפתוח כמה לשוניות שמתחשק לכם ולהוריד בו זמנית את הסרטונים או השירים שאתם רוצים, כי האפליקציה נפתחת בכל לשונית כל פעם.

עכשיו אתם לא צריכים יותר תוכנה מסורבלת כדי להוריד סרטון או שיר למחשבכם האישי, כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ בעזרת קליק אחד על האפליקציה שבסרגל ולהתחיל להוריד כמה סרטונים שאתם רוצים.

בדיקת מהירות